Сервисный центр "iMobi"

Адрес ул. Политехническая, 31 б
Режим работы Пн. - Пт.: 10.00-19.00
Сб.: 11.00 - 17.00
Вс.: выходной
Телефон (063) 759-59-69
Описание Как добраться общественным транспортом


Доехать до станции метро «Политехнический институт» (красная ветка). Выйдете с метро и поверните на право.


 Двигайтесь вдоль улицы Политехническая по левой стороне до магазина АТБ. Сразу за магазином через дорогу перед вами будет здание, на фасаде которого вы увидите вывеску сервисного центра "iMobi".

Сервисный центр "iMobi"

Адрес ул. Антоновича, 115 (второй этаж)
Режим работы Пн. - Пт.: 10.00-19.00
Сб.: 11.00 - 17.00
Вс.: выходной
Телефон (066) 759-59-69, (098) 759-59-69
Описание Как добраться общественным транспортом


Доехать до станции метро «Дворец Украина» (синяя ветка)


 Поверните на лево на улицу Немецкая и пройдите до поворота на улицу Антоновича (около 110 м). Поверните на право и идите вдоль улицы Антоновича по правой стороне около 140 м. 


 С правой стороны вы увидите двухэтажное здание Антоновича 115. Поднимитесь на 2й этаж.
Apple презентувала iOS 12 - дата виходу, огляд, що нового, які пристрої підтримує

Apple презентувала iOS 12 - дата виходу, огляд, що нового, які пристрої підтримує

 


iOS 12 презентована - дата виходу, огляд, що нового, які пристрої підтримує, відгуки.
Всі нововведення iOS 12!


iOS 12 - нова версія мобільної операційної системи Apple, вихід якої відбудеться в 2018 році. Дата презентації iOS 12 - 4 червня 2018 року. В iOS 12 з'явилося безліч нововведень і змін в інтерфейсі системи, але головне - розробники Apple зробили основний фокус на збільшенні продуктивності прошивки і виправленні виявлених помилок. Фінальна версія iOS 12 стане одним з найстабільніших релізів операційної системи для iPhone, iPad і iPod touch за останні роки. Дата виходу iOS 12 - друга половина вересня 2018 року. Детальніше про абсолютно всі нововведення, які відбулися в iOS 12, читайте нище.


  Продуктивність і оптимізація - це найшвидша iOS в історії

Головний фокус в iOS 12 зроблений на збільшення продуктивності. Apple, як і прогнозувалося, побажала будь-що відновити репутацію iOS після провального запуску iOS 11. Як підсумок, iOS 12 стала у два (!) Рази швидше iOS 11.


Розробники Apple так сильно постаралися, що iOS 12:

 • на 40% (!) швидше запускає програми в порівнянні з iOS 11;
 • на 50% швидше працює з клавіатурою;
 • на 70% (!) швидше відкриває додаток «Камера» і виконує будь-які дії в ньому.

При цьому найголовніше, що такий приріст продуктивності стався на абсолютно всіх моделях iPhone, iPad і iPod touch. Включно з більшістю старих моделі, яким в цьому році виповниться вже п'ять років. Йдеться про широко поширених в Україні: iPhone 5s, iPad Air і iPad mini 2. Всі ці пристрої не просто отримали підтримку iOS 12 (хоча за звичайними правилами Apple не мали б ), а й були значно прискорені.


Apple офіційно оголосила про те, що iOS 12 відчувається в «живій» роботі «швидше, ніж будь-коли». Керівники компанії окремо наголосили, що це найбільш відчутно на iPhone 5s і iPad Air, тому користувачі цих моделей можуть очікувати по-справжньому значних покращень в роботі під управлінням iOS 12.

Групові дзвінки по FaceTime

Стандартний додаток FaceTime в iOS 12 поповнилося однією з найбільш очікуваних функцій - підтримкою групових дзвінків. Численні чутки вказували на плани Apple по додаванню підтримки групових дзвінків максимум для чотирьох чоловік, але розробники компанії пішли далі.


У груповому дзвінку по FaceTime в iOS 12 можуть брати участь до 32-х (!) Людина одночасно. При цьому вони можуть спілкуватися як за допомогою відео, так і тільки голосом. Коли один з учасників групової бесіди буде говорити, то плитка з його зображенням буде збільшуватися. Так користувач зможе точно зрозуміти, хто зараз говорить, а заодно побачити співрозмовника в збільшеному вікні. Групові бесіди по FaceTime в iOS 12 можна починати прямо з програми «Повідомлення», направляючи дзвінок цілу групу людей.

Нові анімодзі

Не обійшлося і без нових анімодзі для iPhone X, а в недалекому майбутньому і для трьох нових моделей iPhone, які будуть представлені у вересні. До і без того значного списку анімодзі додалися: коала, тигр, привид і тираннозавр. Особливість нових анімодзі полягає в тому, що вони неймовірно точно переносять не тільки міміку обличчя, але і руху мови. Раніше такого не було ні у Apple, ні, зрозуміло, у інших виробників, чиї аналоги анімодзі в порівнянні з високоякісними моделями виробника iPhone виглядають по-справжньому смішно.


Memoji (мемодзі)

Memoji (мемодзі) - це відповідь Apple компанії Samsung і її аналогу анімодзі. Презентуючи Galaxy S9 компанія Samsung представила AR Emoji - анімовані смайлики, в основу яких лягає не мультяшний персонаж, а обличчя користувача. Якість AR Emoji залишало бажати кращого, тому нововведення Samsung було названо провальним. У Apple же схожа «фішка» вийшла на п'ять балів.


Memoji не виконує сканування обличчя людини, вони створюються в спеціальному редакторі в додатку «Повідомлення». У цьому редакторі представлені сотні різноманітних частин обличчя і аксесуарів, що дозволяють створити по-справжньому схожого на користувачам персонажа. Після створених персонажів можна використовувати для запису послань друзям, як і у випадку зі звичайними анімодзі. Функція для розваги, не більше, але навіть її Apple реалізувала в своєму стилі - ідеально.

Обробка фото і відео в iMessage


У додатку «Повідомлення» в iOS 12 додана можливість максимально швидко обробити фото або відео перед відправкою. Користувачам пропонується застосувати до відео анімодзі або додати до знімка один з численних ефектів, текст або ж який-небудь об'єкт, наприклад, стрілку або галочку. Нова функція програми «Повідомлення» покликана полегшити спосіб обробки фото і відео перед відправленням.


ARKit 2 - нова доповнена реальність

З приходом iOS 12 компанія Apple запустить нову поліпшену платформу доповненої реальності ARKit 2.0. Оновлена ​​платформа дозволить розробникам створювати вражаючі додатки та ігри з підтримкою доповненої реальності. Додатки, створені на ARKit 2, можуть одночасно використовувати кілька людей. Вони можуть переглядати об'єкти доповненої реальності з різних ракурсів, що значно розширює можливості додатків.


Також ARKit 2 дозволяє вимірювати об'єкти, створювати їх модель з використанням доповненої реальності, а після відправляти її на інші iPhone. Одержувачі зможуть переглядати зафіксовані об'єкти в реальному світі. Вимірювання та запис об'єктів в iOS 12 виконується в новому додатку Measure.

Функція «Екранний час»

На початку 2018 року правозахисники звернули увагу на те, що підлітки проводять все більше часу за смартфонами і планшетами, зокрема, за iPhone і iPad. Відразу кілька відомств попросили Apple як-небудь вплинути на ситуацію. Apple не довелося довго вмовляти і в iOS 12 з'явилася нова функція «Екранний час».

Функція дозволяє стежити за тим, як користувачі витрачають час при використанні своїх iPhone і iPad. Функція працює за аналогією з опцією моніторингу витрати заряду акумулятора, показуючи графік використання мобільного пристрою і конкретну активність в тих чи інших додатках. У користувачів є можливість встановити обмеження на активність в будь-яких додатках та іграх, встановлених на iPhone або iPad.


Завдяки новій функції батьки можуть обмежити використання «шкідливих» додатків для своїх дітей найбільш простим чином. Наприклад, якщо ваша дитина надто багато дивиться YouTube, то в iOS 12 ви зможете поставити обмеження на перегляд відео в додатку. Коли вказаний вами ліміт часу підійде до кінця, додаток перестане запускатися.

Перероблений «Центр повідомлень»

Одне з найбільш довгоочікуваних і запитуваних користувачами нововведень - оновлений «Центр повідомлень». Apple прислухалася до споживачів і надала їм гнучкі настройки списку сповіщень. В iOS 12 користувачі отримали можливість групувати повідомлення за додатком, а також керувати оповіщенням прямо з «Центру повідомлень».


Покращений режим «Не турбувати»

Режим «Не турбувати», як ми і прогнозували, в iOS 12 став краще. В оновленні він пропонує більше гнучких налаштувань. Так, ви можете швидко включити його тільки на 1 годину, до закінчення поточного заходи з «Календаря» або, наприклад, до відходу з поточної геопозіціі.


Нововведення в програмі «Фотографії»

Додаток «Фото» отримує поліпшення в кожній версії iOS, і iOS 12 не стала винятком. В оновленому додатку «Фото» з'явилася нова вкладка «Для Вас», в якій автоматично збираються кращі і найулюбленіші вами фотографії. «Розумний» алгоритм iOS 12 визначає, які люди знаходяться на обраних фотографіях, і пропонує вам поділитися знімками з ними.


Також в програму «Фотографії» в iOS 12 доданий більш зручний спосіб пошуку фотографій. Ще до введення пошукового запиту додаток пропонує вам останні і найчастіше переглядаються знімки, намагаючись вгадати яку фотографію ви шукаєте. Якщо цього виявилося недостатньо, то в міру введення запиту нова система пошуку додатка «Фото» покращує результати і в підсумку обов'язково знаходить потрібний знімок.

«Швидкі команди» Siri

Siri не стала значно розумніші, але її використання на щоденній основі в iOS 12 набагато зручніше. Siri почала підтримувати «Швидкі команди» - різні просунуті дії, визначені користувачем заздалегідь. Наприклад, в налаштуваннях Siri користувач може присвоїти голосовій команді «Відкрий новини спорту» дію - запуск його улюбленого спортивного додатки, причому в певному розділі.


Найприємніше, що «Швидкі команди» з першої ж бета-версії iOS 12 підтримують російську мову. Ще більш приємно, що багато сторонні додатки вже (!) Адаптовані під нову функцію iOS 12 і на них можна встановлювати «Швидкі команди».

Оновлення в додатку Apple Books

В iOS 12 може бути відсутня програма iBooks. Apple провела його ребрендинг і назвала його Apple Books, а в російській версії iOS 12 його ім'я ще простіше - «Книги». У додатку «Книги» повністю новий магазин книг, в якому, на жаль, так і не з'явилося книг російською мовою. У зв'язку з цим, ключовим нововведенням додатки «Книги» варто вважати нову вкладку «Читаю зараз», на якій розташовуються розпочаті користувачем книги.


Нове в додатку «Акції»

Класичний додаток «Акції», нарешті, отримав оновлення. В iOS 12 розробники Apple повністю змінили дизайн «Акцій» і зробили інтерфейс більш зручним у використанні.

Детальна інформація про використання акумулятора

В iOS 12 є можливість переглядати статистику використання акумулятора за останні 24 години або за останні 10 днів. Це нововведення дозволить користувачам простіше розуміти, які програми найсильніше витрачають заряд акумулятора пристрою.

Які пристрої будуть підтримувати iOS 12 - офіційний список iPhone


 • iPhone X
 • iPhone 8
 • iPhone 8 Plus
 • iPhone 7
 • iPhone 7 Plus
 • iPhone 6
 • iPhone 6 Plus
 • iPhone 6s
 • iPhone 6s Plus
 • iPhone SE
 • iPhone 5s
  iPad
 • iPad (2018)
 • iPad Pro 12,9 "першого і другого покоління
 • iPad Pro 10,5 "
 • iPad Pro 9,7 "
 • iPad Air 2
 • iPad Air 1
 • iPad п'ятого покоління
 • iPad (2017)
 • iPad mini 4
 • iPad mini 3
 • iPad mini 2
 • iPod touch
iPod touch шостого покоління

Дата виходу iOS 12 beta 1

Apple випустила першу бета-версію iOS 12 відразу після закінчення презентації WWDC 2018. Тестована збірка стала доступна тільки зареєстрованим розробникам, але встановити її можуть і звичайні користувачі за допомогою спеціального профілю.

Як встановити iOS 12 прямо зараз

У всіх користувачів iPhone, iPad і iPod touch є можливість встановити iOS 12 beta 1 прямо зараз. Для цього необхідно встановити профіль розробника за цим посиланням, відкривши її за допомогою браузера Safari, а після перейти в меню «Налаштування» → «Основні» → «Оновлення ПЗ» для завантаження iOS 12 beta 1.

Дата виходу iOS 12

Фінальна версія iOS 12 вийде в другій половині вересня 2018 року.

Примітка: нижче представлена ​​вся інформація, яка була про iOS 12 до офіційної презентації.Повністю новий інтерфейс

До кінця травня 2018 року всі вважали iOS 12 великим технічним оновленням, в якому не буде багато змін. Однак 30 травня сама Apple натякнула на масштабний редизайн інтерфейсу в iOS 12. Apple оновила офіційний додаток WWDC нової іконкою і стікерами, головною особливістю яких є об'ємна форма. Аналітики впевнені, що і інтерфейс iOS 12 може стати більш об'ємним.Загалом, iOS 12 може стати куди більш цікавим оновленням, ніж передбачалося спочатку.

Возврат к списку